Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,069 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

157,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003603
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 157,250 €
  • Cena po m2 : 2069.08 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban stan od 76 m2 u Petrovaradinu. Stan se nalazi na idealnom I spratu i sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa i hodnik. Rok završetka se predvidja za početak 2027. godine. Za kupce prve nekretnine je moguć povrat PDV. U oglašenu cenu je već uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Salajka

148,870 €

Dvosoban stan na Salajci-45m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,308 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

155,350 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,825 €/m2
  • 55 m2