Novi Sad - Banatić

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

147,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003723
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 147,290 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 10/10

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 55 m² na atraktivnoj lokaciji u Banatiću. Stan se nalazi na 10. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, i ulično je orijentisan, sa dosta dnevne svetlosti. U stanu su urađene nove elektro i vodovodne instalacije, što budućem vlasniku pruža dodatnu sigurnost i eliminiše potrebu za većim ulaganjima u narednom periodu. Grejanje je centralno, stan je održavan i useljiv, sa terasom koja dodatno doprinosi komforu. Raspored je praktičan i dobro iskorišćen, sa jednim kupatilom, a zgrada je uredna i dobro održavana. Nekretnina je uknjižena, bez pravnih smetnji. Odlična lokacija – u blizini se nalaze železnička stanica, gradski prevoz, marketi, škole i svi sadržaji neophodni za udoban gradski život. Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Agencijska naknada iznosi 3% i uračunata je u cenu. Kontakt: 0693831014

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novog…

  • Soba: 2.0
  • 3,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,400 €

Komforan i svetao stan od 57 m² na odličnoj lokaciji u Ćirpanovoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,709 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2