Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,531 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

88,580 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003872
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 88,580 €
  • Cena po m2 : 2530.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji - Podbara. Stan se nalazi na V spratu zgrade sa liftom. Stan je koncipiran tako da je podeljen na dva nivoa gde je hodnik stana (ulaz) na prvom, a na drugom nivou je: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba i kupatilo sa kadom. Moguća je kupovina i preko kredita za mlade. Za više informacija i gledanje, pozovite na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

95,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

97,850 €

Na prodaju – moderno projektovan dvosoban stan na Adicama, 42 m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,330 €/m2
  • 42 m2