Novi Sad - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, 65m2. Trosoban stan+garažno mesto !

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,011 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003853
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 3010.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/7

U odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope prodaje se trosoban stan opremljen ugradnim nameštajem, veoma lepog rasporeda. Useljiv po dogovoru, uknjižen, sa terasom . Nekretnina koja se prvenstveno ističe kvalitetom izgradnje i funkcionalnošću. Ulaganja izuzev higijenskog krečenja nema a po potrebi može se kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade površine 14m2 (po posebnom dogovoru). 069/383-1007. Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Futog

190,550 €

Futog-Poslovno Stambeni Prostor 550 m2 za Poslovnu Delatnost-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 346 €/m2
  • 550 m2

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2