Novi Sad - Sajlovo

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,068 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

86,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003467
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 86,850 €
  • Cena po m2 : 2067.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji. Nalazi se na II spratu manje urbane vile sa malim brojem stanova što garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Ovaj deo grada nema nikakav problem sa parkiranjem. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. Useljivo jun-jul 2026. godine. U cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Prikazani renderi su idejni prikaz prostora, kupatila i keramike (opreme) koja će se ugrađivati, ne predstavlja realno stanje nekrentine. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Kompletno opremljen apartman na pro

86,250 €

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest…

  • Soba: 1.5
  • 2,614 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

93,000 €

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku z…

  • Soba: 1.5
  • 2,163 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

80,900 €

NOVI SAD. VETERNIK. JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,973 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

85,550 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,592 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2