Novi Sad - Sajlovo

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,865 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

160,352 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003394
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 160,352 €
  • Cena po m2 : 1864.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji. Nalazi se na I spratu manje urbane vile sa malim brojem stanova što garantuje privatnost i mir. Raspored prostorija: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, dve terase (jedna sa izlazom iz dnevnog boravka, druga sa izlazom iz jedne od spavaćih soba). Odličan izbor za porodice. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku u toku grejne sezone. Useljivo jun-jul 2026. godine. U cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Prikazani renderi su idejni prikaz prostora, kupatila i keramike (opreme) koja će se ugrađivati, ne predstavlja realno stanje nekrentine. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

160,352 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,865 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

153,450 €

Na prodaju – dvosoban stan kod Novosadskog Sajma, sa obezbeđenim parkingom tokom cele godine Prodaje se izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lo…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

164,000 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,565 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2