Novi Sad - Sajlovo

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,813 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

58,020 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003385
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 58,020 €
  • Cena po m2 : 1813.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajlovo
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji. Odličan kao investicija ili za život. Nalazi se na prizemlju zgrade i ima pripadajuće manje dvorište od oko 40-50 m2. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dvorište napravljeno za odmor i uživanje. Niski trkškovi mesečnih računa - grejanje se plaća po utrošku samo u toku grejne sezone. Useljiv od juna-jula 2026. godine. U cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

65,900 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,734 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

65,000 €

Novi Sad,Adice- do Futoškog puta i sportskogcentra "Vujadin Boškov". Stan se nalazi u polusuterenu zgrade ,ima sopstve…

  • Soba: 2.0
  • 1,512 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

• Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

65,400 €

• Soba: 1.5
  • 1,768 €/m2
  • 37 m2

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -

51,500 €

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten…

  • Soba: 1.5
  • 1,471 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

66,850 €

• Soba: 1.5
  • 1,759 €/m2
  • 38 m2