Novi Sad - Podbara

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

174,070 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003841
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 174,070 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se odličan, komforan, dvoiposoban stan, ukupne kvadrature 65m2, na veoma atraktivnoj lokaciji. Neposredna blizina strogog centra, keja, škola, vrtića, marketa, gradskog prevoza. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase i ostave u prizemlju zgrade. Pogodan za život ili kao investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

177,160 €

Prodaje se Dvosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja jednoj od najtraženijih lokacija u gradu.…

  • Soba: 2.0
  • 2,953 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Severni Telep-Lep Trosoban stan 85 m2 sa dve Terase i Pogledom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,024 €/m2
  • 85 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

172,100 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10267…

  • Soba: 3.0
  • 2,494 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

169,950 €

Prodaje se prelep dvoiposoban stan u atraktivnom kompleksu ATRIUM RESIDENCE, površine 62m². Stan je ulično orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,741 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

176,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 63 m2