Novi Sad - Grbavica

Prodaja prelepog četvorosobnog stana na Grbavici! 112m2. Uknjižen!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,759 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1001652
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2758.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

Prodaje se prelep, funkcionalan četvorosoban stan u Novom Sadu, u ulici Danila Kiša. Stan je dvorišno orijentisan, pa nema buke i saobraćaja, a sam raspored u stanu je prilagođen za porodice. Veliki dnevni boravak sa terasom i prostranom kuhinjom, koja je odvojena i u sklopu tog dela se nalazi i jedan mokri čvor. Spavaći deo je odvojen hodnikom i u njemu se nalaze 3 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na drugu terasu i još jedno kupatilo. Stan nema većih ulaganja osim krečenja i sitnih detalja. Postoji opcija da se dobije sa kompletnim nameštajem. Postoji mogućnost kupovine dve garaže, ukupne površine 30m2 u suterenu zgrade. Za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju na broj 0603371110.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2