Novi Sad - Centar

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,394 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

162,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003702
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 162,900 €
  • Cena po m2 : 3393.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Dvosoban stan sa jednom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom i kupatilom. Stan se nalazi na visokom prizemlju i ulično je orijentisan. • Sigurnosna ulazna vrata • Pločice italijanske proizvodnje • Hrastov parket • ALU stolarija • Medijapan sobna vrata • Akrilna kada • Plaćanje grejanja po utrošku i mogućnost podešavanja temperature stanu • Svi ulazi pokriveni kamerama. Hodnici zgrade će biti urađeni od keramike, lift će biti električni, a svi ulazi u zgradu će biti pokriveni kamerama koje beleže sve aktivnosti. Lift ima stanicu i u podrumu zgrade gde su smeštena garažna mesta. Novi stambeni projekat donosi idealan balans između modernosti, kvalitetne gradnje i idealne gradske lokacije. Dizajn zgrade čine čiste linije i elegntna fasada, a enterijer ispunjava obilje prirodne svetlosti. Komfor retko viđen na tržištu. Stan je useljiv krajem 2026. godine. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 1

170,000 €

Prostran dvosoban stan u Jirečekovoj ulici – Liman 1…

  • Soba: 2.0
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2