Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,243 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

175,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003864
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 175,100 €
  • Cena po m2 : 3242.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/10

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Blizina TC Promenada, TC Merkator, Spensa, Futoške pijace... Klasičan dvosoban stan po rasporedu: dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ulazni hodnik. Nalazi se u stambenoj zgradi sa liftom. Nalazi na VI spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i papirološli čist. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% . Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,280 €

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,170 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

171,850 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,387 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposo

170,000 €

Novi Sad, Liman 1, Moderan dvoiposoban stan kod fakulteta…

  • Soba: 2.5
  • 2,742 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2