Novi Sad - Vidovdansko naselje

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga.

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,904 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

213,210 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003877
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 213,210 €
  • Cena po m2 : 1903.66 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 0/2

Luksuzni townhouse na lepoj lokaciji, u veoma mirnoj i tihoj ulici, sklonjenoj od gradske buke i gužve, a koje će Vam pružiti drugačiji način življenja u Novom Sadu. Svaka stambena jedinica je po strukturi petosobna jedinica na dva nivoa plus uređena, ozelenjena i osvetljena krovna bašta koja ne ulazi u navedenu kvadraturu. Donju etažu čine prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i ulazni hodnik sa stepeništem. Gornju etažu čini spavaći blok sa tri spavaće sobe i kupatilom. Treća etaža je sačunjena od master sobe sa izlazom na privatnu krovnu terasu - zeleni krov sa pogledom na grad. A dodatna pogodnost je malo, ograđeno dvorište sa izlazom iz dnevnog boravka - takođe ne ulazi u navedenu kvadraturu i dobija se gratis. U navedenoj ceni i dva parking mesta i takođe ne ulaze u navedenu kvadraturu. Tačna površina ove stambene jedinice iznosi 115 m2, dok može doći do manjeg odstupanja pri etažiranju objekta. Postoji mogućnost dogovora oko detalja poput orijentalnog osvetljenja, zvezdanog neba u dnevnom boravku itd. Odlična investicija za kupce koji cene privatnost, kvalitet i udobnost življenja kao u kući, ali po kupoprodajnoj ceni stana. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a. Završetak radova i useljenje planirani za jul-avgust 2026. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

218,560 €

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Sajmište

204,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.5
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 3

205,800 €

Trosoban stan 74m² na Limanu 3 – odlična lokacija, lift, terasa…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2