Novi Sad - Vidovdansko naselje

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga.

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 1,938 €/m2
  • Površina: 110 m2
PRODAJA

213,210 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003878
  • Površina : 110 m2
  • Cena : 213,210 €
  • Cena po m2 : 1938.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 0/2

Luksuzni townhouse na lepoj lokaciji, u veoma mirnoj i tihoj ulici, sklonjenoj od gradske buke i gužve, a koje će Vam pružiti drugačiji način življenja u Novom Sadu. Svaka stambena jedinica je po strukturi petosobna jedinica na dva nivoa plus uređena, ozelenjena i osvetljena krovna bašta koja ne ulazi u navedenu kvadraturu. Donju etažu čine prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i ulazni hodnik sa stepeništem. Gornju etažu čini spavaći blok sa tri spavaće sobe i kupatilom. Treća etaža je sačunjena od master sobe sa izlazom na privatnu krovnu terasu - zeleni krov sa pogledom na grad. A dodatna pogodnost je malo, ograđeno dvorište sa izlazom iz dnevnog boravka - takođe ne ulazi u navedenu kvadraturu i dobija se gratis. U navedenoj ceni i dva parking mesta i takođe ne ulaze u navedenu kvadraturu. Tačna površina ove stambene jedinice iznosi 115 m2, dok može doći do manjeg odstupanja pri etažiranju objekta. Postoji mogućnost dogovora oko detalja poput orijentalnog osvetljenja, zvezdanog neba u dnevnom boravku itd. Odlična investicija za kupce koji cene privatnost, kvalitet i udobnost življenja kao u kući, ali po kupoprodajnoj ceni stana. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDV-a. Završetak radova i useljenje planirani za jul-avgust 2026. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

204,500 €

Dvoiposoban stan na prodaju, centar, 63m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,246 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Rotkvarija

206,000 €

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran…

  • Soba: 3.5
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2