Novi Sad - Socijalno

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,414 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003849
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 4414.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/7

Prodaje se fenomenalan, kompletno namešten, trosoban stan, ukupne površine 76m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope (udaljen svega 5 minuta hoda od Limana i Grbavice). Lokacija je idealna – u neposrednoj blizini nalaze se marketi, restorani, autobuska stanica, šetalište i svi sadržaji potrebni za udoban život. Nalazi se na I spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i veoma funkcionalan: ulazni hodnik, prostran i svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i komforno kupatilo. U sve sobe se ulazi iz hodnika. Stan poseduje dve terase, na koje se izlazi iz spavaćih soba. Dvostrano je orijentisan i izuzetno je osvetljen tokom celog dana. Prodaje se namešten, kao na fotografijama. Stan je useljiv. U dvorištu stambene zgrade postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta. Odličan je izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%.Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

244,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Na prodaju je odličan, kao nov, dvoiposoban stan od 56 m² u luksuznom kompleksu Kraljev Park u Novom Sadu. Nekretnina se odlikuje izuzetno funkciona…

  • Soba: 2.5
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Liman 4

247,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,169 €/m2
  • 78 m2