Novi Sad - Veternk

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,651 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

170,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003862
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 170,050 €
  • Cena po m2 : 1650.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/2

Na prodaju četvorosoban stan od 103m2 u novogradnji u Veterniku. Stan se sastoji od 3 komforne spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Postoji mogućnost pretvaranja u petosoban stan. Stan se odlikuje veoma funkcionalnim rasporedom prostorija i velikim, prostranim sobama koje pružaju visok nivo komfora za porodični život. Prostor je dobro organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dosta prirodne svetlosti u svim prostorijama. Lokacija u Veterniku pruža mirno i prijatno okruženje za život, sa svim neophodnim sadržajima u blizini – prodavnica, škola, gradski prevoz. Parking mesto uključeno u cenu. Kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za više informacija i dogovor oko razgledanja pozvati 063606910 ili 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

170,000 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo. NOV, četvorosoban stan, površine 75m2. Stan je savršen za porodicu ili za one koji žele luksuzan i komforan živo…

  • Soba: 4.0
  • 2,267 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Grbavica

161,700 €

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 3,515 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

163,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,642 €/m2
  • 45 m2