Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,822 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003692
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2821.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/10

U ponudi je izuzetno lep, funkcionalan i svetao trosoban stan površine 73 m², sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalan komfor i privatnost. Stan je u potpunosti renoviran kvalitetnim materijalima. Centralni deo stana čini prostran dnevni boravak, ispunjen prirodnom svetlošću. Dnevni prostor je povezan sa kuhinjom, dok se u ovom delu nalaze i toalet, kao i izlaz na terasu, idealnu za odmor i opuštanje. Postoji mogućnost pregrađivanja dnevnog boravka, čime se može dobiti dodatna soba, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Hodnik funkcionalno odvaja dnevni od noćnog dela, čime je obezbeđena dodatna privatnost. U spavaćem delu stana nalaze se dve spavaće sobe i kupatilo. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Za više informacija pozvati 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

202,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,600 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,544 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar

204,200 €

Na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i na nekoliko minuta od centra grada, nalazi se kvalitetan i funkcionalno organizovan d…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

• Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2