Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,830 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

200,940 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003882
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 200,940 €
  • Cena po m2 : 2830.14 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, orjentisana prema ulici, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Mogućnost kupovine garažnog mesta. Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar

204,200 €

Na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i na nekoliko minuta od centra grada, nalazi se kvalitetan i funkcionalno organizovan d…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2