Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,710 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

260,170 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003883
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 260,170 €
  • Cena po m2 : 2710.10 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, orjentisana dvostrano, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Mogućnost kupovine garažnog mesta. Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,450 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,710 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2