Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica. 45m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a!

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,941 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

132,325 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003885
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 132,325 €
  • Cena po m2 : 2940.56 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Stan u objektu u izgradnji koji predstavlja kombinaciju moderne arhitekture i funkcionalnosti. Idealna lokacija za život moderne porodice i efikasno obavljanje poslovnih aktivnosti s obzirom na blizinu saobraćajne petlje Mišeluk kao i na dostupnost javnog gradskog prevoza. Sremska Kamenica je odavno postala deo grada idealan za život, jer se u njoj nalaze vrtić, osnovna škola, dom zdravlja, super marketi i lokalne trgovine, a sve je više i fitnes klubova, restorana i kafića. Nekretnina odličnog rasporeda, orjentisana prema dvorištu, kvalitetna zgrada, grejanje na gas( podno). Završetak radova predviđen je za avgust 2027. godine. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Za više info pozovite 069/383-1007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

140,900 €

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

140,300 €

Veternik odličan četvorosoban uskoro useljiv stan …

  • Soba: 4.0
  • 1,594 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Kompletno namešten stan sa galerijom i parkingom – Sajmište, 58 m², odmah useljiv!…

  • Soba: 2.5
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2