Novi Sad - Adice

NOVI SAD, ADICE

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,498 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

152,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003690
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 152,400 €
  • Cena po m2 : 2498.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se namešten stan sa parking mestom na lokaciji Adice. Stan je u savršenom stanju, nisu potrebna nikakva ulaganja, a sve što vidite na fotografijama ostaje u stanu. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i hodnik čine strukturu stana. Grejanje i topla voda na gas. Poseban benefit dvorište sa ostavom koje pripada samo ovom stanu. Za više informacija pozovite 069/383-1010 Stanislava

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,800 €

Trosoban-Bul.Patrij.Pavla sa parking mestom…

  • Soba: 3.0
  • 2,370 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Adice

145,000 €

Prodaja četvorosobnog stana - NOVI SAD - ADICE ID#11543…

  • Soba: 4.0
  • 2,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

158,000 €

Novi Sad - Salajka Na prodaju dvoiposoban stan od 59m2 na Salajci. Nalazi se u zgradi novije gradnje, staroj 4 godine i dvorisno je orjentisan. Kontak…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

160,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno ren…

  • Soba: 1.5
  • 4,211 €/m2
  • 38 m2