Novi Sad - Telep

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,158 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003870
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 2158.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prostran i svetao troiposoban stan, trostrano orijentisan, smešten na drugom spratu moderne urbane vile. Obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa ostavom i trpezarijom, tri spavaće sobe, odvojeno kupatilo i toalet, prostran hodnik, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom. Uz stan dobijate parking u dvorištu objekta, koji je obezbeđen kapijom na daljinsko otvaranje, a postoji mogućnost korišćenja krovne terase od 100m2 sa prelepim pogledom na Frusku Goru. Rok završetka planiran za avgust 2026. U cenu je uključena posrednička naknada u visini od 3%. Za dodatne informacije i razgledanje pozovite 069/383-1013.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

233,800 €

ODLIČAN DUPLEKS - Grbavica* ID#10488…

  • Soba: 3.5
  • 2,817 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,500 €

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu 3 – jedna od najtraženijih lokacija za porodični život u Novom Sadu. U ponudi je svetao i kompletno …

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

220,000 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

226,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 64 m2