Novi Sad - Podbara

NOVI SAD, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,835 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

269,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030161
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 269,350 €
  • Cena po m2 : 2835.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

265,300 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv četvorosoban stan od 101m2, dva parking mesta... Iz ulaznog hodnika sa prostorom za plakar se ulazi p…

  • Soba: 4.0
  • 2,627 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

267,700 €

Centar-Pogodan Trosoban stan 74 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,618 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

278,100 €

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,000 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2