Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

137,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039101
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 137,200 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

Prodaje se predivan stan u samom centru grada. Odličan je za život ali i za izdavanje na mesečnom a i na dnevnom nivou. Nalazi se na drugom spratu …

  • Soba: 1.5
  • 3,719 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Lipov gaj

139,100 €

Troiposoban stan sa parking mestom, novogradnja…

  • Soba: 3.5
  • 2,076 €/m2
  • 67 m2