Novi Sad - Centar

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 4,066 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039164
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 4065.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

160,600 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 64 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,509 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,300 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 48 m2