Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,433 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039245
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2433.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

309,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Veoma komforan, lep četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! …

  • Soba: 4.0
  • 2,306 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

311,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,940 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2