Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,434 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

194,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039789
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 194,700 €
  • Cena po m2 : 2433.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

193,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,423 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u …

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2