Novi Sad - Cara Dušana

NOVI SAD.CARA DUŠANA.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,679 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039901
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 3678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300,800 €

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,369 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2