Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR. DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,323 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

132,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1039903
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 132,900 €
  • Cena po m2 : 3322.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/7

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

126,980 €

Telep, 45m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,822 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

• Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2