Novi Sad - Kej

NOVI SAD.KEJ.TRSOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,679 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1040001
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 3678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/18

NOVI SAD.KEJ.TRSOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,000 €

Četvorosoban stan u strogom centru Novog Sada – premium nekretnina sa garažom…

  • Soba: 4.0
  • 2,780 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

257,500 €

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

261,830 €

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2