Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,420 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

171,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1040172
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 171,800 €
  • Cena po m2 : 2419.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

176,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Potpuno nov trosoban stan s pogledom na Frušku goru – idealan porodični dom na mirnoj lokaciji u blizini grada Predstavljamo vam moderan, komforan…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2