Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,895 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

142,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1040440
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 142,150 €
  • Cena po m2 : 1895.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

150,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883…

  • Soba: 1.5
  • 2,885 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Futog

138,400 €

* Futog - Urbana vila *…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

143,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,049 €/m2
  • 47 m2