Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,636 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

123,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1040778
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 123,900 €
  • Cena po m2 : 2636.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/4

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2