Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041040
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2789.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Institut

133,900 €

Tatarsko Brdo-Porodičan stan na mirnoj lokaciji sa puno zelenila…

  • Soba: 3.0
  • 2,435 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

130,750 €

NOVI SAD.DETELINARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,615 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

131,700 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 47 m2