Novi Sad - Novo Naselje

NOV SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041042
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

NOV SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

265,300 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv četvorosoban stan od 101m2, dva parking mesta... Iz ulaznog hodnika sa prostorom za plakar se ulazi p…

  • Soba: 4.0
  • 2,627 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

257,340 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,709 €/m2
  • 95 m2