Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.PARKING U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,679 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041445
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 1679.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.PARKING U DVORIŠTU ZGRADE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2