Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041493
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 6/6

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

308,450 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelep četvorosoban stan, u modernoj lux urbanoj vili, izmešten iz gradske buke, a na par …

  • Soba: 4.0
  • 2,508 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2