Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,202 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

147,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041604
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 147,300 €
  • Cena po m2 : 3202.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/8

NOVI SAD.BULEVAR.JEDNOIPOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

151,410 €

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216…

  • Soba: 2.5
  • 2,753 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

PRODAJA – Komforan dvosoban stan na Novom Naselju, 64m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,414 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

145,500 €

Podbara-Lep Dvosoban stan 41 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,549 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2