Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,789 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

329,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041628
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 329,600 €
  • Cena po m2 : 3788.51 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i parking mesto.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

320,000 €

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad ID#8148…

  • Soba: 4.0
  • 3,721 €/m2
  • 86 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

329,930 €

Ekskluzivan stan vrhunske gradnje – 112 m² sa garažnim mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,946 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Novo Naselje

329,600 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park…

  • Soba: 3.5
  • 3,789 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

330,939 €

U samom srcu Novog Sada, svega nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja, nalazi se ovaj raskošni četvorosobni stan od 119 m² – jedinstvena pril…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2