Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV.Penthouse - ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka,

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,585 €/m2
  • Površina: 208 m2
PRODAJA

329,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041648
  • Površina : 208 m2
  • Cena : 329,600 €
  • Cena po m2 : 1584.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.TELEP.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV.Penthouse - ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka, velika terasa.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Centar

330,000 €

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86…

  • Soba: 4.0
  • 2,750 €/m2
  • 120 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,270 €

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom …

  • Soba: 4.0
  • 3,116 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2