Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

133,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041756
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 133,500 €
  • Cena po m2 : 2781.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Saj

128,750 €

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo…

  • Soba: 3.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Institut

139,200 €

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

135,200 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,939 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2