Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,369 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

300,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041760
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 300,800 €
  • Cena po m2 : 2368.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

293,550 €

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,276 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

291,860 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 3,172 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Veternk

303,850 €

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!…

  • Soba: 4.0
  • 3,493 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2