Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu (Svet nekretnine, Novi Sad, Re

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,911 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041809
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2910.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

131,700 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

• Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

133,171 €

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,171 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2