Novi Sad - Cara Dušana

NOVI SAD.CARA DUŠANA.DVOSOBAN STAN.MOGUCNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,777 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

122,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041821
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 122,600 €
  • Cena po m2 : 1776.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.CARA DUŠANA.DVOSOBAN STAN.MOGUCNOST KUPOVINE GARAŽE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

120,510 €

Kompletno renoviran i opremljen stan – Nova Detelinara, 45m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

128,300 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,129 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

121,310 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,476 €/m2
  • 49 m2