Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN.PRODAJE SE POLUNAMEŠTEN ILI KOMPLETNO NAMEŠTEN UZ DOGOVOR. PARKING MESTO U DVORIŠTU

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,245 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

194,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041839
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 194,700 €
  • Cena po m2 : 3245.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/4

NOVI SAD.PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN.PRODAJE SE POLUNAMEŠTEN ILI KOMPLETNO NAMEŠTEN UZ DOGOVOR. PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 3.0
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2