Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg.

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,125 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

300,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1041992
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 300,000 €
  • Cena po m2 : 3125.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

304,000 €

Prodaje se LUX PENTHAUS na Veterničkoj rampi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, toaleta, kupatila i dve t…

  • Soba: 4.0
  • 3,494 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

296,125 €

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno renoviran trosoban stan od 85m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,484 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

309,000 €

Luksuzan četvorosoban stan 146 m² – Heroja Pinkija, vrhunska lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,116 €/m2
  • 146 m2