Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,182 €/m2
  • Površina: 110 m2
PRODAJA

240,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042017
  • Površina : 110 m2
  • Cena : 240,000 €
  • Cena po m2 : 2181.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO GREJANJE SA KALORIMETRIMA.OSTAVA U ZGRADI.PARKING MESTO U DVORUŠTU ZGRADE ZA SVE STANARE.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,000 €

NA PRODAJU - Stan površine 98 m² sa panoramskim pogledom, 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

231,750 €

NOVI SAD. BULEVAR. ČETVOROSOBAN STAN.KOPLETNO NAMEŠTEN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,695 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2