Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,225 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042018
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 2225.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

180,200 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

181,795 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928…

  • Soba: 2.0
  • 2,597 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

187,460 €

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!…

  • Soba: 3.0
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Salajka

180,200 €

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život…

  • Soba: 4.5
  • 2,071 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2