Novi Sad - Podbara

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,452 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042055
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 3452.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

NOV SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

151,300 €

NOV SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

158,730 €

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Duplex, kompletno renoviran. …

  • Soba: 4.0
  • 2,326 €/m2
  • 62 m2