Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,452 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042070
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 3452.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

157,600 €

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom. …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Prodajemo predivno namešten dvosoban stan na prvom spratu kvalitetno građene zgrade stare 12 godina na Grbavici. Zgrada je bez lifta, građena od…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2