Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,405 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

129,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042073
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 129,400 €
  • Cena po m2 : 3405.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

120,050 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Stan je od 50m2. Ima terasu i ostavu na terasi (4m2) koji nisu uračunati u cenu. Ulica je Đorđa Servickog.Potpunoo re…

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 50 m2